Cariere

FabricaDeBaterii.ro angajează

Fabrica De Baterii, o companie dinamica si inovatoare, isi extinde echipa de profesioniști dedicati și talentați in departamentul energiei regenerabile. Suntem în căutarea electricienilor si a instalatorilor de sisteme fotovoltaice care sunt pasionați de tehnologie și inovație.

Responsabilități:

  • Instalarea si întreținerea sistemelor fotovoltaice conform standardelor de calitate ale companiei precum și a normelor de siguranță.
  • Lucrul în echipă pentru asigurarea instalarii funcționării optime a tuturor echipamentelor.

Cerințe:

  • Cel mai mult apreciem dorinta de munca si de a invata lucruri noi
  • Este binevenita dar nu obligatorie experiența anterioară în domeniul sistemelor fotovoltaice
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Capacitatea de a lucra în medii dinamice și de a gestiona sarcini multiple.
  • Respectarea standardelor de calitate ale companiei

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru sigur și stimulativ.

Dacă ești un electrician sau instalator talentat, în căutarea unei oportunități de carieră captivante in domeniul energiei regenerabile, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email contact@fabricadebaterii.ro și alătură-te echipei noastre în continuă creștere!

Fabrica De Baterii  este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților.